Rozpoczynamy budowę

with Brak komentarzy

No i stało się. 21 marca rozpoczęliśmy budowę wymarzonego pola do minigolfa. Po długich analizach i przemyśleniach wybraliśmy wykonawcę z Poznania (firmę Mobino, www.minigolf.org.pl). Efekty dotychczasowych prac możecie zobaczyć na kilku załączonych zdjęciach. Jeżeli dopisze pogoda, to budowa pola zakończy się w połowie maja i wtedy właśnie na terenie pola stanie pawilon, który po wykończeniu stanie się recepcją parku oraz naszym małym minibarem. Mamy nadzieję uporać się z pracami wykończeniowymi przed długim weekendem czerwcowym, który w tym roku wyjątkowo wypada w maju. Naszym celem jest otwarcie pola właśnie w czasie trwania tego weekendu, który rozpocznie się 26-go maja. Przed nami jeszcze dużo prac, ale mamy nadzieję, że uda nam się dotrzymać tego terminu.

Dlatego, jeżeli jeszcze nie masz planów na "długi weekend czerwcowy", zapraszamy do Łeby. Bądź jednym z pierwszych, który zagra na naszym polu do minigolfa. Dla pierwszych dziesięciu osób przewidzieliśmy miłe niespodzianki w postaci karnetów, uprawniających do darmowej gry w dowolnym terminie w maju lub w czerwcu.

O ostatecznej dacie i godzinie otwarcia parku poinformujemy Was na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych, dlatego już teraz polub naszą stronę na Facebooku i zacznij nas obserwować na Twitterze, aby być na bieżąco z wydarzeniami w Adventure Golf Park w Łebie.